Právní služby v oblasti bankovního práva poskytujeme prostřednictvím specializovaného týmu složeného z advokátů s bohatými zkušenostmi v dotyčném odvětví včetně víceleté praxe na řídících pozicích v bankovních institucích, resp. v orgánech rozhodčího soudu Slovenské bankovní asociace.

 

V oblasti bankovního práva poskytujeme komplexní právní servis ve více jurisdikcích, sestávající zejména (avšak nejen) z následujících právních služeb:

  • právní poradenství v rámci regulace finančního trhu v oblasti bankovních produktů, finančního zprostředkování a podnikání na finančním trhu (licenční řízení, dozorové řízení apod.),
  • tvorba a úpravy úvěrové dokumentace v oblasti akvizičního financování, financování nemovitostí, projektového financování, resp. syndikovaných úvěrů, spotřebitelské agendy, včetně zajišťovací dokumentace,
  • komunikace s příslušnými regulačními orgány (Národní banka Slovenska, Česká národní banka apod.) při změnách organizační struktury, slučování, dělení, s důrazem na splnění povinností ve smyslu zákona o bankách a odpovídající národní legislativy, včetně poradenství a přípravy potřebné dokumentace,
  • poradenství a právní služby ve všech oblastech života banky jako úvěrové instituce, včetně personálních vztahů, plnění požadavků kapitálové přiměřenosti, opatření, pokynů a rozhodnutí vydaných příslušnými regulačními orgány i další související legislativy,
  • zajištění komplexního právního poradenství v oblasti emisí cenných papírů (akcií, obligací apod.) včetně vypracování potřebné dokumentace (např. prospekt cenného papíru), včetně poskytnutí právních služeb v rámci přípravy právního auditu (due diligence) emitentů cenných papírů.
Naše hodnoty

Profesionalita


Vysoce si ceníme důvěry každého jednoho klienta, který se rozhodne na nás obrátit a vloží tak ochranu svých zájmů do našich rukou. Při práci je naší základní zásadou a krédem profesionalita a dokonalost i v těch nejmenších detailech.

Individuální přístup


Naším posláním je poskytovat služby pro naše klienty, a proto jsou u nás jejich zájmy a spokojenost na prvním místě. Nikdy nedopustíme, aby byl klient u nás jen „číslem“, a aby musel být svědkem nedůsledného, neosobního řešení svého problému.

Komplexní ochrana


Díky týmu odborníků se specializací na jednotlivé právní odvětví umíme poskytnout svým klientům komplexní právní ochranu. Cílem naší advokátní kanceláře bylo vždy poskytovat svým klientům co nejkomplexnější právní ochranu, a proto jsme ji od začátku budovali jako kolektiv specialistů z různých právních odvětví.

1/3
Kontakt

Potrebujete poradiť?
Nečakajte, dajte nám o sebe vedieť!

    Zpracováváme Vaše osobní údaje za účelem vyřízení Vašeho požadavku. Více informací