Oblast energetického práva považujeme za jednu z priorit a stěžejních oblastí při poskytování právních služeb ze strany naší advokátní kanceláře.

 

V rámci energetického práva pomáháme našim klientům zejména v následujících oblastech:

  • poradenství týkající se obchodu s energiemi, včetně státní regulace cen energie a plynu,
  • poradenství a vypracování odpovídající dokumentace při dovozu a vývozu plynu, ropy, resp. jiných energetických médií, v rámci i mimo území Evropské unie, včetně posouzení celních a daňových aspektů předmětných transakcí,
  • komplexní poradenství při obchodu s energiemi,
  • poradenství při plánování, financování a vývoji fotovoltaických a větrných elektráren, bioplynových stanic, včetně zastupování v územních a stavebních řízeních, vypracování smluv o výkupu elektřiny, smluv o připojení do energetické soustavy, poradenství a revize dokumentů při výběru a nastavení projektového financování, nejvhodnějšího úvěrového produktu apod.,
  • poradenství a právní pomoc subjektům podnikajícím v oblasti energetiky, jakož i jejich zastupování v řízení před URSO, Energetickým regulačním úřadem ČR, soudy, resp. ostatními státními orgány.
Naše hodnoty

Profesionalita


Vysoce si ceníme důvěry každého jednoho klienta, který se rozhodne na nás obrátit a vloží tak ochranu svých zájmů do našich rukou. Při práci je naší základní zásadou a krédem profesionalita a dokonalost i v těch nejmenších detailech.

Individuální přístup


Naším posláním je poskytovat služby pro naše klienty, a proto jsou u nás jejich zájmy a spokojenost na prvním místě. Nikdy nedopustíme, aby byl klient u nás jen „číslem“, a aby musel být svědkem nedůsledného, neosobního řešení svého problému.

Komplexní ochrana


Díky týmu odborníků se specializací na jednotlivé právní odvětví umíme poskytnout svým klientům komplexní právní ochranu. Cílem naší advokátní kanceláře bylo vždy poskytovat svým klientům co nejkomplexnější právní ochranu, a proto jsme ji od začátku budovali jako kolektiv specialistů z různých právních odvětví.

1/3
Kontakt

Potrebujete poradiť?
Nečakajte, dajte nám o sebe vedieť!

    Zpracováváme Vaše osobní údaje za účelem vyřízení Vašeho požadavku. Více informací