Nezapomněli jsme na naše vlastní začátky a velmi dobře si uvědomujeme hodnotu a potenciál, skrytý v nových myšlenkách a idejích začínajících podnikatelů. Naše advokátní kancelář podporuje mladé projekty, a to ať už poskytováním právních služeb za výhodné ceny, usnadněním orientace v právním prostředí, tak i nastavením optimální strategie pro nové projekty.

V rámci podpory začínajících podnikatelů poskytujeme následující služby:

  • komplexní právní poradenství při zahájení podnikání, včetně výběru nejvhodnější právní formy, právní pomoci a zastupování při získání všech potřebných licencí, vypracování právní analýzy konkrétního segmentu a nastavení optimální organizace začínajícího podniku,
  • poskytování komplexní právní podpory a zastřešení při dalším „životě“ podniku, včetně poradenství v daňových otázkách, vždy s ohledem na specifickou situaci a potřeby podniku, se zaměřením na dlouhodobou a korektní spolupráci.
Naše hodnoty

Profesionalita


Vysoce si ceníme důvěry každého jednoho klienta, který se rozhodne na nás obrátit a vloží tak ochranu svých zájmů do našich rukou. Při práci je naší základní zásadou a krédem profesionalita a dokonalost i v těch nejmenších detailech.

Individuální přístup


Naším posláním je poskytovat služby pro naše klienty, a proto jsou u nás jejich zájmy a spokojenost na prvním místě. Nikdy nedopustíme, aby byl klient u nás jen „číslem“, a aby musel být svědkem nedůsledného, neosobního řešení svého problému.

Komplexní ochrana


Díky týmu odborníků se specializací na jednotlivé právní odvětví umíme poskytnout svým klientům komplexní právní ochranu. Cílem naší advokátní kanceláře bylo vždy poskytovat svým klientům co nejkomplexnější právní ochranu, a proto jsme ji od začátku budovali jako kolektiv specialistů z různých právních odvětví.

1/3
Kontakt

Potrebujete poradiť?
Nečakajte, dajte nám o sebe vedieť!

    Zpracováváme Vaše osobní údaje za účelem vyřízení Vašeho požadavku. Více informací