Daňové právo považujeme za jednu z priorit v rámci poskytování právních služeb naší advokátní kanceláří, a to vzhledem k jeho okamžitému dopadu na finanční situaci a stabilitu našich klientů. Přebíráme daňové kauzy již ve stadiu daňových kontrol a zastupujeme naše klienty až do úplného skončení případu u soudu v rámci správního soudnictví. Pro tyto účely máme vybudován specializovaný tým sestávající z daňových specialistů a advokátních koncipientů a advokátů. Naší specializací jsou kauzy v oblasti spotřebních daní a DPH, ale samozřejmě zodpovědně a svědomitě zastoupíme klienty i v případech týkajících se daně z příjmu nebo jiných daní.

 

Poskytujeme zejména následující služby:

  • zastupování klientů ve všech stádiích a druzích řízení, zejména v daňovém řízení, v řízení o daňových deliktech, resp. při jiných zásazích do práv a právem chráněných zájmů klientů ve veřejnoprávních řízeních před daňovými úřady, Finančním ředitelství ČR / SR a před soudy,
  • poskytování odborných konzultací, zpracování právních stanovisek a analýz např. pro sazby daní, daňové režimy či povinnosti při přepravě předmětů spotřební daně, elektronická komunikace s finanční správou, jistoty, vrácení SPD, vrácení nebo odpočet DPH, podmínky intrakomunitárního dodání s osvobozením od DPH,
  • zastupování klientů při registracích, při vydání povolení, při žádostech o vrácení SPD atd.,
  • zastupování klientů při daňových kontrolách, místním šetření, ústních slyšeních pro SPD a DPH,
  • provedení daňového (pro SPD) auditu, monitoring legislativních změn.
Naše hodnoty

Profesionalita


Vysoce si ceníme důvěry každého jednoho klienta, který se rozhodne na nás obrátit a vloží tak ochranu svých zájmů do našich rukou. Při práci je naší základní zásadou a krédem profesionalita a dokonalost i v těch nejmenších detailech.

Individuální přístup


Naším posláním je poskytovat služby pro naše klienty, a proto jsou u nás jejich zájmy a spokojenost na prvním místě. Nikdy nedopustíme, aby byl klient u nás jen „číslem“, a aby musel být svědkem nedůsledného, neosobního řešení svého problému.

Komplexní ochrana


Díky týmu odborníků se specializací na jednotlivé právní odvětví umíme poskytnout svým klientům komplexní právní ochranu. Cílem naší advokátní kanceláře bylo vždy poskytovat svým klientům co nejkomplexnější právní ochranu, a proto jsme ji od začátku budovali jako kolektiv specialistů z různých právních odvětví.

1/3
Kontakt

Potrebujete poradiť?
Nečakajte, dajte nám o sebe vedieť!

    Zpracováváme Vaše osobní údaje za účelem vyřízení Vašeho požadavku. Více informací