Spediční a transportní právo představuje právní oblast, která má nesporně své místo. Naše zkušenosti s mezinárodním obchodem, logistikou, celním právem a daněmi nás předurčují k tomu, abychom se této problematice důkladně a speciálně věnovali.

Naše služby zahrnují především:

  • zastupování klientů při soudním a mimosoudním řešení právních sporů vyplývajících z vnitrostátní a mezinárodní přepravy zboží a osob, včetně zastupování klientů ve správních řízeních souvisejících s vnitrostátní a mezinárodní přepravou,
  • poskytování odborných konzultací, zpracování právních stanovisek a analýz pro problematiku INCOTERMS, pojištění v přepravě a obecně problematiku logistiky, skladování, včetně aplikace mezinárodních úmluv souvisejících s přepravou zboží (CMR, COTIF, CIM, ADR, RID, AND),
  • vypracování a připomínkování komplexní smluvní dokumentace (smlouvy o přepravě věci, zasílatelské smlouvy, smlouvy o skladování atd.),
  • komplexní posouzení každého jednotlivého případu včetně vyřešení daňových a celních aspektů, v případě potřeby aplikace cizího právního řádu, v součinnosti se spolupracující kanceláří přímo v oblasti dodávky zboží, resp. kde došlo k rozhodné skutečnosti.
Naše hodnoty

Profesionalita


Vysoce si ceníme důvěry každého jednoho klienta, který se rozhodne na nás obrátit a vloží tak ochranu svých zájmů do našich rukou. Při práci je naší základní zásadou a krédem profesionalita a dokonalost i v těch nejmenších detailech.

Individuální přístup


Naším posláním je poskytovat služby pro naše klienty, a proto jsou u nás jejich zájmy a spokojenost na prvním místě. Nikdy nedopustíme, aby byl klient u nás jen „číslem“, a aby musel být svědkem nedůsledného, neosobního řešení svého problému.

Komplexní ochrana


Díky týmu odborníků se specializací na jednotlivé právní odvětví umíme poskytnout svým klientům komplexní právní ochranu. Cílem naší advokátní kanceláře bylo vždy poskytovat svým klientům co nejkomplexnější právní ochranu, a proto jsme ji od začátku budovali jako kolektiv specialistů z různých právních odvětví.

1/3
Kontakt

Potrebujete poradiť?
Nečakajte, dajte nám o sebe vedieť!

    Zpracováváme Vaše osobní údaje za účelem vyřízení Vašeho požadavku. Více informací