Svým klientům v rámci trestního práva poskytujeme právní služby již při provádění neodkladných a neopakovatelných úkonů před zahájením trestního stíhání, zastupujeme fyzické a právnické osoby během přípravného řízení, provádíme obhajobu obviněných či obžalovaných při hlavním líčení, včetně vazebních věcí a poskytování záruk nahrazujících vazbu.

Především se zaměřujeme na pomoc obětem trestných činů a zastupování poškozených při uplatňování náhrady škody v adhezním řízení. Také máme bohaté zkušenosti v oblasti implementace trestněprávních compliance programů nebo preventivních opatření k předcházení vzniku trestní odpovědnosti, ať už při jednání statutárních orgánů nebo zaměstnanců, včetně opatření proti legalizaci příjmů z trestné činnosti a financování terorismu.

Poskytujeme zejména následující služby:

  • obhajoba obviněného a obžalovaného v trestním řízení,
  • právní pomoc a zastupování při vypracování a zpracování jakýchkoliv úkonů trestního řízení, od podání trestního oznámení, přes různé návrhy, žádosti, stížnosti, odvolání, dovolání nebo návrhy na obnovu řízení,
  • právní pomoc a zastupování obětí trestných činů a poškozených v trestním řízení,
  • právní pomoc pro podnikatele v oblasti compliance programů a zavádění vnitropodnikových preventivních opatření.

Naše hodnoty

Profesionalita


Vysoce si ceníme důvěry každého jednoho klienta, který se rozhodne na nás obrátit a vloží tak ochranu svých zájmů do našich rukou. Při práci je naší základní zásadou a krédem profesionalita a dokonalost i v těch nejmenších detailech.

Individuální přístup


Naším posláním je poskytovat služby pro naše klienty, a proto jsou u nás jejich zájmy a spokojenost na prvním místě. Nikdy nedopustíme, aby byl klient u nás jen „číslem“, a aby musel být svědkem nedůsledného, neosobního řešení svého problému.

Komplexní ochrana


Díky týmu odborníků se specializací na jednotlivé právní odvětví umíme poskytnout svým klientům komplexní právní ochranu. Cílem naší advokátní kanceláře bylo vždy poskytovat svým klientům co nejkomplexnější právní ochranu, a proto jsme ji od začátku budovali jako kolektiv specialistů z různých právních odvětví.

1/3
Kontakt

Potrebujete poradiť?
Nečakajte, dajte nám o sebe vedieť!

    Zpracováváme Vaše osobní údaje za účelem vyřízení Vašeho požadavku. Více informací