Due diligence v rámci Brexitu sestává z analýz a auditů stávajících právních vztahů a smluvních dokumentů v několika právních oblastech. Důležitým aspektem v rámci smluvních vztahů je nastavení volby práva a volba sudiště, případných jiných vztahů opírajících se o právo EU a principy jeho fungování.

V rámci auditu řešíme i pracovněprávní vztahy, podmínky pro zdržování se na území EU, povolení k pobytu při pracovněprávních vztazích. Důležitou součástí je zároveň řešení daňového a odvodového zatížení u přeshraničních pracovníků, vyslaných zaměstnanců, při pracovních cestách apod. Význam má i duševní vlastnictví a odpovědnost statutárních orgánů zejména ve světle současné pandemické situace.

Naše hodnoty

Profesionalita


Vysoce si ceníme důvěry každého jednoho klienta, který se rozhodne na nás obrátit a vloží tak ochranu svých zájmů do našich rukou. Při práci je naší základní zásadou a krédem profesionalita a dokonalost i v těch nejmenších detailech.

Individuální přístup


Naším posláním je poskytovat služby pro naše klienty, a proto jsou u nás jejich zájmy a spokojenost na prvním místě. Nikdy nedopustíme, aby byl klient u nás jen „číslem“, a aby musel být svědkem nedůsledného, neosobního řešení svého problému.

Komplexní ochrana


Díky týmu odborníků se specializací na jednotlivé právní odvětví umíme poskytnout svým klientům komplexní právní ochranu. Cílem naší advokátní kanceláře bylo vždy poskytovat svým klientům co nejkomplexnější právní ochranu, a proto jsme ji od začátku budovali jako kolektiv specialistů z různých právních odvětví.

1/3
Kontakt

Potrebujete poradiť?
Nečakajte, dajte nám o sebe vedieť!

    Zpracováváme Vaše osobní údaje za účelem vyřízení Vašeho požadavku. Více informací