Připravujeme komplexní právní audity zaměřené na potřeby klienta. Právní audity se běžně zpracovávají při akvizicích a sloučeních nebo při řešení „compliance“ programů ve firmách. My přinášíme audity, které reagují i na specializované právní oblasti a aktuální situaci spojenou se změnami legislativy v rámci mezinárodního, evropského i národního práva.

Komplexní due diligence zahrnuje analýzu korporátní agendy, obchodněprávních vztahů, pracovněprávních vztahů, jakož i speciální právní oblasti, v závislosti na zaměření klienta. Mezi naše specializované oblasti patří bankovní a finanční právo, energetika, mezinárodní přeprava, celní a daňové právo, právo duševního vlastnictví.

Naše hodnoty

Profesionalita


Vysoce si ceníme důvěry každého jednoho klienta, který se rozhodne na nás obrátit a vloží tak ochranu svých zájmů do našich rukou. Při práci je naší základní zásadou a krédem profesionalita a dokonalost i v těch nejmenších detailech.

Individuální přístup


Naším posláním je poskytovat služby pro naše klienty, a proto jsou u nás jejich zájmy a spokojenost na prvním místě. Nikdy nedopustíme, aby byl klient u nás jen „číslem“, a aby musel být svědkem nedůsledného, neosobního řešení svého problému.

Komplexní ochrana


Díky týmu odborníků se specializací na jednotlivé právní odvětví umíme poskytnout svým klientům komplexní právní ochranu. Cílem naší advokátní kanceláře bylo vždy poskytovat svým klientům co nejkomplexnější právní ochranu, a proto jsme ji od začátku budovali jako kolektiv specialistů z různých právních odvětví.

1/3
Kontakt

Potrebujete poradiť?
Nečakajte, dajte nám o sebe vedieť!

    Zpracováváme Vaše osobní údaje za účelem vyřízení Vašeho požadavku. Více informací