Naše advokátní kancelář poskytuje svým klientům právní podporu a poradenství při smluvním zabezpečení realizace jakékoliv transakce v mezích dovolených právním řádem České republiky, včetně zastupování při souvisejících smluvních jednáních. Při výběru vhodného smluvního typu a formulaci jeho ustanovení se řídíme zejména zásadami komplexní právní ochrany zájmů našeho klienta a přehledné/jasné formulace práv a povinností stran. Smluvní dokumentaci připravujeme v českém, slovenském, anglickém a německém jazyce.

Jako příklad můžeme uvést následující smluvní typy, které běžně zpracováváme:

  • kupní smlouva, darovací smlouva, smlouva o věcném břemeni, smlouva o zápůjčce, smlouva o úvěru,
  • pracovní smlouva, dohody mimo pracovní poměr, příkazní smlouva, smlouva o výkonu funkce jednatele,
  • smlouva o přepravě, zasílatelská smlouva, smlouva o skladování,
  • smlouva o prodeji podniku,…
Naše hodnoty

Profesionalita


Vysoce si ceníme důvěry každého jednoho klienta, který se rozhodne na nás obrátit a vloží tak ochranu svých zájmů do našich rukou. Při práci je naší základní zásadou a krédem profesionalita a dokonalost i v těch nejmenších detailech.

Individuální přístup


Naším posláním je poskytovat služby pro naše klienty, a proto jsou u nás jejich zájmy a spokojenost na prvním místě. Nikdy nedopustíme, aby byl klient u nás jen „číslem“, a aby musel být svědkem nedůsledného, neosobního řešení svého problému.

Komplexní ochrana


Díky týmu odborníků se specializací na jednotlivé právní odvětví umíme poskytnout svým klientům komplexní právní ochranu. Cílem naší advokátní kanceláře bylo vždy poskytovat svým klientům co nejkomplexnější právní ochranu, a proto jsme ji od začátku budovali jako kolektiv specialistů z různých právních odvětví.

1/3
Kontakt

Potrebujete poradiť?
Nečakajte, dajte nám o sebe vedieť!

    Zpracováváme Vaše osobní údaje za účelem vyřízení Vašeho požadavku. Více informací