Nový office v Praze

17. září 2020

Naše advokátní kancelář rozšířila svoji působnost o další jurisdikci. Od listopadu působíme také v České republice.

Rozšířili jsme tak naše kanceláře v Bratislavě, Trnavě, Žilině a v Banské Bystrici o pobočku v Praze. Na českém trhu začneme poskytovat komplexní právní služby. V rámci naší specializace v oblastech transportního, celního, daňového, bankovního a finančního práva využijeme zkušenosti z evropského a mezinárodního práva.

Do našeho týmu v České republice přibyli of counsel advokáti Mgr. Miroslav Gejdoš a Mgr. Božena Rochfalušiová. Profily našich kolegů jsou ke zhlédnutí v části – tým advokátní kanceláře.

Právní služby v České republice

Dlouholeté zkušenosti s nadnárodními klienty a poptávka na českém trhu, jakož i specializace s přesahem do evropského a mezinárodního práva nás přesvědčily o založení samostatné české pobočky.
Vnímáme to jako zodpovědnost a zároveň příležitost rozrůst se o nové, kvalifikované členy. Tým české pobočky budujeme a budeme stavět na přesvědčení, že každý jeho člen musí být, kromě vysoké odbornosti, schopný týmové spolupráce.

Zpět na články

Nový office v Praze

17. září 2020 | Legislativa

Naše advokátní kancelář rozšířila svoji působnost o další jurisdikci. Od listopadu působíme také v České republice. Rozšířili jsme tak [...]

Více

Aktuality

Jsme hrdí

Kategorie