Odškodnění z dopravní nehody, pracovního i jiného úrazu a nesprávného poskytnutí zdravotní péče.

Události, při kterých dochází k poškození zdraví, vedou vždy k vážnému narušení běžného života poškozeného. Možná jednou z posledních věcí, na kterou poškozený myslí, je zajištění advokáta, který mu může pomoci získat přiměřené zadostiučinění, případně náhradu za vzniklé zdravotní výdaje. Čím dříve však bude poškozený mluvit s advokátem, tím větší je pravděpodobnost, že dostatečně ochrání svá práva a dosáhne přiměřeného odškodnění. Naše advokátní kancelář poskytuje komplexní právní služby při uplatnění všech nároků našich klientů. Při usmrcení způsobeném škodnou událostí zastupujeme zájmy poškozených manželů, rodičů, dětí či jiných blízkých osob, kterým vznikl nárok na odškodnění prožitých duševních útrap (nemajetkové újmy) peněžitou náhradou vyvažující jejich utrpení.

Odměna

Náš tým profesionálů dokáže ušetřit našim klientům mnoho komplikací a času.

Právní služby související s finančním odškodněním jsou poskytovány bez přímých nákladů klienta. Odměna za právní služby je placena až z přiznaného a uhrazeného odškodnění, přičemž je závislá na jeho výšce, a proto se vždy snažíme, aby získané odškodnění bylo co nejvyšší. Pokud k získání odškodného nedojde, klient nehradí advokátní kanceláři žádnou odměnu ani poplatky, které jí v souvislosti s uplatňováním nároku vznikly. Vzhledem k náročnosti problematiky doporučujeme potenciálním klientům, aby co nejdříve vyhledali naši odbornou pomoc, aby tak získali odškodné, které jim skutečně přísluší.

Čo naše služby zahŕňajú

Naše hodnoty

Profesionalita


Vysoce si ceníme důvěry každého jednoho klienta, který se rozhodne na nás obrátit a vloží tak ochranu svých zájmů do našich rukou. Při práci je naší základní zásadou a krédem profesionalita a dokonalost i v těch nejmenších detailech.

Individuální přístup


Naším posláním je poskytovat služby pro naše klienty, a proto jsou u nás jejich zájmy a spokojenost na prvním místě. Nikdy nedopustíme, aby byl klient u nás jen „číslem“, a aby musel být svědkem nedůsledného, neosobního řešení svého problému.

Komplexní ochrana


Díky týmu odborníků se specializací na jednotlivé právní odvětví umíme poskytnout svým klientům komplexní právní ochranu. Cílem naší advokátní kanceláře bylo vždy poskytovat svým klientům co nejkomplexnější právní ochranu, a proto jsme ji od začátku budovali jako kolektiv specialistů z různých právních odvětví.

1/3
Kontakt

Potrebujete poradiť?
Nečakajte, dajte nám o sebe vedieť!

    Zpracováváme Vaše osobní údaje za účelem vyřízení Vašeho požadavku. Více informací