Při zdravotních problémech je pro nás samozřejmostí navštívit lékaře.

Přicházíme s důvěrou, že o nás nebo našeho příbuzného bude dobře postaráno a odborný personál nám vždy poskytne řádnou zdravotní péči. Lékaři jsou povinni poskytovat péči správně, v souladu se zákonem a nejvyšším dosaženým vědeckým poznáním – lege artis. Stále více se však setkáváme s případy, kdy péče o naše zdraví není řádně poskytnuta. Co v takové situaci dělat? Právní řád má prostředky na ochranu práva na zdraví a reparaci vzniklých škod.

Lékaři a zdravotnická zařízení však jen výjimečně uznají svou odpovědnost spočívající v odborném pochybení, které mělo za následek újmu na zdraví či úmrtí, a proto je nezbytné vést ohledně odpovídajících nároků náročné soudní spory. Jelikož se jedná o složitá soudní řízení, která jsou komplikovaná na znalecké dokazování, je nezbytné obrátit se již v začátcích na zkušeného advokáta.

Pomůžeme Vám při získání morálního zadostiučinění, náhrady nemajetkové újmy v penězích i náhrady příslušných nároků vyplývajících ze škody na zdraví.

Našimi klienty jsou zejména poškození pacienti, ale i pozůstalí příbuzní po obětech pochybení lékařů.

Naše služby zahrnují především:

  • zastupování v trestním řízení před policejními orgány, státními zástupci a v soudním řízení,
  • zastupování v občanském soudním řízení o náhradu škody na zdraví a náhradu nemajetkové újmy,
  • mimosoudní jednání ohledně nároků vyplývajících z pochybení lékařů.

Čo naše služby zahŕňajú

Naše hodnoty

Profesionalita


Vysoce si ceníme důvěry každého jednoho klienta, který se rozhodne na nás obrátit a vloží tak ochranu svých zájmů do našich rukou. Při práci je naší základní zásadou a krédem profesionalita a dokonalost i v těch nejmenších detailech.

Individuální přístup


Naším posláním je poskytovat služby pro naše klienty, a proto jsou u nás jejich zájmy a spokojenost na prvním místě. Nikdy nedopustíme, aby byl klient u nás jen „číslem“, a aby musel být svědkem nedůsledného, neosobního řešení svého problému.

Komplexní ochrana


Díky týmu odborníků se specializací na jednotlivé právní odvětví umíme poskytnout svým klientům komplexní právní ochranu. Cílem naší advokátní kanceláře bylo vždy poskytovat svým klientům co nejkomplexnější právní ochranu, a proto jsme ji od začátku budovali jako kolektiv specialistů z různých právních odvětví.

1/3
Kontakt

Potrebujete poradiť?
Nečakajte, dajte nám o sebe vedieť!

    Zpracováváme Vaše osobní údaje za účelem vyřízení Vašeho požadavku. Více informací