Dopravní nehody jsou každodenními událostmi

Mnohé z těchto nehod vedou pouze ke škodě na majetku, které si dokáže běžný člověk vypořádat prostřednictvím přímého kontaktu s pojišťovnou sám, avšak některé dopravní nehody mají za následek vážné poškození zdraví, případně vedou až ke smrti některého z jejich účastníků. Řešení takových situací vyžaduje pomoc zkušeného advokáta, který za Vás dokáže řádně a včas uplatnit odpovídající nároky.

Pomůžeme Vám při získání bolestného, náhrady za ztížení společenského uplatnění, účelných nákladů spojených s léčením, náhrady za ztrátu na výdělku, náhrady za ztrátu na důchodu, pozůstalostní úrazovou rentou, nákladů spojených s pohřbem, nákladů za zřízení pomníku, náhrobní desky a na úpravu hrobu nebo např. nemajetkové újmy v penězích při usmrcení blízkého člověka.

Našimi klienty jsou spolujezdci ve vozidle, řidiči motorových vozidel, cyklisté, chodci i pozůstalí příbuzní po obětech dopravních nehod.

Naše služby zahrnují především:

  • Zastupování v trestním řízení před policejními orgány, státními zástupci a v soudním řízení.
  • Zastupování v občanském soudním řízení o náhradu škody na zdraví a náhradu nemajetkové újmy.
  • Mimosoudní jednání ohledně nároků vyplývajících z dopravní nehody.

Čo naše služby zahŕňajú

Naše hodnoty

Profesionalita


Vysoce si ceníme důvěry každého jednoho klienta, který se rozhodne na nás obrátit a vloží tak ochranu svých zájmů do našich rukou. Při práci je naší základní zásadou a krédem profesionalita a dokonalost i v těch nejmenších detailech.

Individuální přístup


Naším posláním je poskytovat služby pro naše klienty, a proto jsou u nás jejich zájmy a spokojenost na prvním místě. Nikdy nedopustíme, aby byl klient u nás jen „číslem“, a aby musel být svědkem nedůsledného, neosobního řešení svého problému.

Komplexní ochrana


Díky týmu odborníků se specializací na jednotlivé právní odvětví umíme poskytnout svým klientům komplexní právní ochranu. Cílem naší advokátní kanceláře bylo vždy poskytovat svým klientům co nejkomplexnější právní ochranu, a proto jsme ji od začátku budovali jako kolektiv specialistů z různých právních odvětví.

1/3
Kontakt

Potrebujete poradiť?
Nečakajte, dajte nám o sebe vedieť!

    Zpracováváme Vaše osobní údaje za účelem vyřízení Vašeho požadavku. Více informací